Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Czego się dowiesz
u nas na warsztatach??
Czytaj więcej ...
Dlaczego warto
nosić dzieci w chuście?
Czytaj więcej ...
Czy masaż Shantala
jest potrzebny?
Czytaj więcej ...
Jak udzielić
pierwszej pomocy dziecku?
Czytaj więcej ...
Chciałbyś kupić chustę?
Zobacz nasz sklep
Czytaj więcej ...

Odbiór po wcześniejszej rezerwacji spotaknia - tel. 698 663 863

wypożyczalnia 3

 

Cennik:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nosidełka ergonomiczne, hybrydowe, Wrap Tai:

20 zł/doba, 100 zł/7 dni, 120 zł/10 dni, 140 zł/14 dni, 200 zł/30 dni - kaucja 250 zł                                                                                               

Nosidełka turystyczne:

30 zł/doba, 210 zł/7 dni, 300 zł/10 dni, 420 zł/14 dni - kaucja 300 zł

 

Chusty do noszenia dzieci: 

10 zł/doba, 30 zł/7 dni, 50 zł/14 dni - kaucja 150 zł

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Baza wypożyczalni:

  • chusty tkane splotem skośno-krzyżowym o długości: 4,2m, 4,6 m, 5,2 m
  • chusta elastyczne
  • chusty kółkowe
  • nosidełko Wrap Tai Mini i nosidełko Wrap Tai Toddler
  • nosidełka ergonomiczne firm: Lenny Lamb (Baby Size oraz Toddler Size, LennyUp, LennyUpGrade, LennyLight), Kavka (Multiage, Essence), Tula (FreeToGrow, Standard oraz Toddler), Kibi, Luna Dream, Kinder Hop, Limas, Little Frog (Prime)
  • nosidełka hybrydowe firm: LennyLamb -LennyHybrid, Kavka - Handy, Little Frog -Cross Hybrid
  • nosidełka turystyczne firmy Thule Sapling Child

Kolory i rozmiary wypożyczanych chust lub nosideł będą uzależnione od dostępności.

Odbiór po wcześniejszym kontkacie telefonicznym tel. 698 663 863 ul. Poznańska 31 (na domofonie I piętro), wjazd od ul. Orkana

 

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI

1. Wypożyczający oświadcza, że posiada wiedzę na temat prawidłowej pielęgnacji nosidła/chusty oraz że będzie używał go zgodnie z przeznaczeniem i z dbałością o bezpieczeństwo.

2. Wypożyczający NIE PIERZE nosidła/chusty. Wyjątkiem są przypadki, gdy nosidło bezwzględnie tego wymaga. Wówczas wypożyczający ma obowiązek skontaktować się z właścicielem PRZED PRANIEM w celu ustalenia sposobu postępowania. Nieodpowiednia pielęgnacja może trwale uszkodzić tkaninę.

3. Nosidło/chustę należy zwrócić w takim stanie, w jakim się ją otrzymało.

4. Jeśli nastąpi jakiekolwiek uszkodzenie lub trwałe zabrudzenie nosidła/chusty, wypożyczający jest zobowiązany naprawić powstałą szkodę. Sposób naprawienia szkody ustala właściciel nosidła.

5. Wypożyczenie nosidła jest to równoznaczne z akceptacją zapisów niniejszego regulaminu.

6. Przed wypożyczeniem nosidła/chusty wypożyczający podaje swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres, numer telefonu) właścicielowi.

7. Właściciel informuje wypożyczającego o ewentualnych wadach nosidła/chusty. Wypożyczający jest zobowiązany przed wypożyczeniem dokładnie obejrzeć nosidło/chustę, a jeżeli posiada wady, o których nie wspomniał właściciel niezwłocznie go o nich poinformować.

8. Czas i miejsce przekazania nosidła/chusty ustala wypożyczający z właścicielem. Nosidło/chustę powinno zostać zwrócone właścicielowi w uzgodnionym wcześniej terminie. Nieterminowy zwrot może skutkować potrąceniem części kwoty z kaucji.

9. Wypożyczający bierze na siebie pełną finansową odpowiedzialność za powierzone mu nosidło/chustę (jego stan, zniszczenie lub zagubienie). Wypożyczający zobowiązuje się do nieużyczania nosidła/chusty osobom trzecim.

10. Za wypożyczenie pobierana jest kaucja w wysokości - zgodnie z cennikiem. Kaucja jest zwracana w całości niezwłocznie po zwróceniu nosidła/chusty w niezmienionym stanie.

11. Opłata za okres wypożyczenia (zgodnie z cennikiem, który stanowi integralną część niniejszego Regulaminu) pobierana jest z góry w dniu wypożyczenia.

FACEBOOK