Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dlaczego warto
nosić dzieci w chuście?
Dlaczego warto
nosić dzieci w chuście?
Dlaczego warto
nosić dzieci w chuście?
Dlaczego warto
masować dzieci?
Dlaczego warto
nosić dzieci w chuście?

I. Warsztat chustowy z pielęgnacją wspierającą rozwój niemowlęcia - Lublin

1Zajęcia składają się z dwóch spotkań i skierowane są dla przyszłych rodziców oraz rodziców/opiekunów dzieci z niewykształconą kontolą głowy (które "same nie trzymają głowy"). Zajęcia prowadzone w grupach od 4 osób do 12 osób (nie więcej niż 7 niemowląt):


  22.03 (piątek) godz. 14:00 - 16:00 prowadząca - fizjoterapeutka:  dlaczego pielęgnacja jest istotna, podstawowe zasady technik pielęgnacyjnych zgodnych z koncepcją NDT-BOBATH, podnoszenie dziecka z podłoża, prawidłowe sposoby zmian pozycji, prawidłowe sposoby noszenia, pozycje do odbicia

25.03 (poniedziałek) godz. 14:00 - 16:00 prowadząca - doradca noszenia dzieci w chustach: prawidłowa pozycja dziecka w chuście, technika wykonania wiązania chusty - kieszonka, jak dobrać chustę (możliwość przećwiczenia wiązania m.in. na chustach żakardowych, z dodatkiem bambusa, z dodatkiem lnu). Po tej części zajęć będzie możliwość wypożyczenia chusty, w celu samodzielnego ćwiczenia wiązania w domu.

 

Współprowadząca: MARTA KOŚCIK - Fizjoterapeutka, oligofrenopedagog, certyfikowany terapeuta NDT-Bobath z rozszerzeniem o kurs Baby oraz Baby Advance (terapia dzieci urodzonych przedwcześnie) instruktor Masażu Shantala (2010). Uczestnik wielu szkoleń z zakresu fizjoterapii pediatrycznej oraz licznych warsztatów o tematyce pediatrycznej. Od 2010 roku prowadzi samodzielnie szkolenia dotyczące fizjoterapii w pediatrii. Współzałożycielka Centrum Ortopedyczno- Rehabilitacyjnego KINEZISMED w Lublinie. Od 18 lat zajmuje się terapią dzieci.

Miejsce warsztatu: Klubokawiarnia Tapataj ul. Kryształowa 8/u9 w Lublinie

Koszty:
- Warsztat (2 spotkania): 140 zł/os lub 180 zł/para
- Jedno wybrane spotkanie: 80 zł/os. lub 100 zł/para
Warunkiem wpisania na listę uczestników jest wpłacenie zaliczki w wysokości 60 zł.
Płatne przelewem na konto: 47 1140 2004 0000 3102 7733 8958 Klub Edukacyjny ABC ul. Poznańska 31, 20-731 Lublin
w tytule: Warsztaty dla rodziców - Lublin

Zajęcia realizowane będą w grupie minimum 3 osób

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 698 663 863 lub fb.

 

FACEBOOK