Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Czego się dowiesz
u nas na warsztatach??
Czytaj więcej ...
Dlaczego warto
nosić dzieci w chuście?
Czytaj więcej ...
Czy masaż Shantala
jest potrzebny?
Czytaj więcej ...
Jak udzielić
pierwszej pomocy dziecku?
Czytaj więcej ...
Chciałbyś kupić chustę?
Zobacz nasz sklep
Czytaj więcej ...

Konsultacja w zakresie dobrania, obsługi i testowania nosidełka - zajęcia online

W pierwszej kolejności musimy zadbać o nosidełko.

Co zrobić jeżeli nie posidasz swojego nosidełka?

Skontaktuj się ze mną, żebym mogła zaproponować nosidełko dostosowane do Waszych potrzeb i wieku dziecka. Możesz ode mnie wypożyczyć 2 modele nosidełek na 7 dni w kwocie 50 zł lub 10 zł/dobę. Odbiór nosidełek jest bezkontaktowy z ul. Poznańskiej 31 w Lublinie lub nosidełka mogą zostać do Ciebie wysłane za dodatkową opłatą 14 zł.

Jak wyglądają zajęcia online?

 Zajęcia wyglądają bardzo podobnie do tych prowadzonych standardowo face to face. Spotkanie odbywa się przy pomocy programów np. messenger, zoom. Prezentuję obsługę nosidełka oraz oceniam pozycję dziecka.

Dobrze, żeby w domu oprócz osoby która uczy się obsługi nosidełka, był ktoś jeszcze kto w tym czasie zajmie się maluszkiem. Dlatego konsultacje online prowadzone są również w soboty i niedziele.

Tak jak w przypadku nauki indywidualnej domowej pozostajemy ze sobą w kontakcie jak długo potrzeba. Możecie wysyłać filmiki czy zdjęcia.

Jaki jest koszt zajęć?

Koszt wypożyczeniu nosidełek to 10 zł/doba lub 50 zł/7 dni, płatne przelewem na konto:  31 1140 2004 0000 3702 7958 3144  Klub Edukacyjny ABC Beata Łubiarz
w tytule: Wypożyczenie nosidełka. Konsultacja on-line jest nieodpłatna.

W przypadku kiedy korzystacie Państwo z zakupu nosidełek za moim pośrednictwem usługa wypożyczenia i przetestowania nosidełek na 4 doby jest nieodpatna.

Jak umówić się na spotkanie lub wybór nosidełka?

Tel. 698 663 863, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fb: Beata Łubiarz lub Beata Łubiarz Doradca Noszenia Dzieci w chustach - Lublin i woj. lubelskie

 

 

FACEBOOK