Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Czego się dowiesz
u nas na warsztatach??
Czytaj więcej ...
Dlaczego warto
nosić dzieci w chuście?
Czytaj więcej ...
Czy masaż Shantala
jest potrzebny?
Czytaj więcej ...
Jak udzielić
pierwszej pomocy dziecku?
Czytaj więcej ...
Chciałbyś kupić chustę?
Zobacz nasz sklep
Czytaj więcej ...

Nauka wiązania chusty - zajęcia online

W pierwszej kolejności musimy zadbać o chustę. Jeżeli posiadasz swoją, daj mi znać.

Co zrobić jeżeli nie posiadasz swojej chusty?

Możesz odemnie wypożyczyć chustę nieodpłatnie na 7 dni. Odbiór chusty bezkontaktowy z ul. Poznańskiej 31 w Lublinie lub chusta może zostać do ciebie wysłana za dodatkową opłatą 14 zł. Jednak wcześniej musimy ustalić jaką chustę mam dla Ciebie przygotować.

Wielu rodziców decyduje się na zakup chusty wcześniej, dlatego za nim to zrobisz przed zajęciami skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci wybrać chustę dostosowaną do Waszych potrzeb. Bazując na moim wieloletnim doświadczeniu w pracy z rodzicami jesteśmy w stanie dobrać chustę "na odległość".

Jak wyglądają zajęcia online?

Pierwsza z opcji: Zajęcia wyglądają bardzo podobnie do tych prowadzonych standardowo face to face. Na jednym spotkaniu uczymy się jednego wiązania. Spotkanie odbywa się przy pomocy programów np. Messenger, Zoom.  Trwa około 1 godz. W pierwszej kolejności demonstruję wiązanie, omawiam technikę oraz jego elementy. Następnie wykonujemy "na sucho" wiązanie razem. Jeżeli jest w domu jakiś większy misio, może Ci pomóc przy wiązaniu. Kolejny etap - pracujemy już z dzieckiem.

Dobrze, żeby w domu oprócz osoby która uczy się wiązania, był ktoś jeszcze kto w tym czasie zajmie się maluszkiem. Dlatego konsultacje online prowadzone są również w soboty i niedziele.

Tak jak w przypadku nauki indywidualnej domowej pozostajemy ze sobą w kontakcie jak długo potrzeba. Możecie konsultować poprawność wykonywanego przez Was wiązania przez wysyłane filmiki czy zdjęcia.

Druga opcja: Wysyłam do Państwa dostęp do filmu instruktażowego wiązania. Rezultaty Waszej pracy przesyłacie do mnie w formie zdjęć, filmów lub kontaktujecie się ze mną za pomocą komunikatorów np. Fb (Messenger) 

Jaki jest koszt zajęć?

Koszt spotkania to 240 zł

Płatne BLIK na telefon nr +48 698 663 863 lub przelewem na konto:  15 1050 1953 1000 0097 4760 2457  Klub Edukacyjny ABC Beata Łubiarz
w tytule: Usługa szkoleniowa

Jak umówić się na spotkanie lub wybór chusty?

Tel. 698 663 863, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fb: Beata Łubiarz lub Beata Łubiarz Doradca Noszenia Dzieci w chustach - Lublin i woj. lubelskie

 

 

FACEBOOK